| Shaya a întrebat:

Off deci nu stiu ce sa mai fac ma supar din orice daca tipa cineva putin la mine gata ma supar daca iubitul e obosit si nu prea are chef de vorba ma supar si pur si simplu numai pot. Nu stiu ce sa fac sa nu ma mai supar asa repede?sad o sa pierd mult cu fitele mele stiu dar nu stiu cum sa trec peste ele.Nu stiu cum sa ma exprim sa ma intelegeti mai bine.Sau daca ma cert cu cineva nu las de la mine deloc spun niste cuvinte pana scot din acea persoana toti dracii.Adica sper sa intelegeti ce tot vreau sa spun.sad...Niste sfaturi va rooooog puppy dog eyes
Va multumesc!sad

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

E bine că ești conștientă de problemă, este primul pas. depinde și de vârstă, astfel de comportamente sunt perfect normale în adolescență. Încearcă să ții minte că ai de pierdut de pe urma atitudinii tale și oricând te enervezi pentru nimic, respiră adânc și spune-ți că e mai bine să abordezi problema cu calm. Poate și ceilalți au dreptatea lor, încearcă să vezi și punctul lor de vedere. Aste e tot. Numai bine.

1 răspuns:
| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Ar trebui s te relaxezi. Nu te cunosc nu stiu ce iti place sa faci. Iti recomand o seara intr-o cada fierbinte cu apa si spuma sa iti pui oridine in ganduri s sa te intrebi " Ore e bine ce fac? " sigur pe tine t supara cv. Mult noroc