| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Pana luna trecuta menstruatia mi-a venit pe data de 21..cateodata 22. Luna trecuta mi-a venit pe data de 25. Luna asta teoretic ar fi trebuit sa-mi vina tot pe 25, insa de vreo 3 zile,ma dor sanii si am avut dureri abdominale,crampe mai exact. De ieri, sanii mi s-au intarit si menstruatia tot nu mi-a venit. Ar putea fi doar o dereglare hormonala?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai deja simptome premenstruale, iti va veni menstruatia cat de curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sigur asta.

| Veromi321 a răspuns:

Da este o dereglare a ciclului.

| 1113Mirela a răspuns:

Nu nu cred. Posibil sa nu ai menstruatie regulata, daca te dor sanii si burta inseamna ca o sa-ti vina menstruatia in cateva zile. pe mine ma dor sanii inainte cu 5 zile si dureri am in ziua respectiva, depinde de la organism la organism. happy