| anonim_4396 a întrebat:

Bună dragilor.
Luna trecută am avut o dereglare hormonală și menstruația a durat mai multe zile.
Luna aceasta încă nu mi-a venit menstruația.
Poate fi de la acea dereglare hormonala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bineînțeles ca da.

| Andreeush a răspuns:

Da, atâta timp cât nu există riscul unei sarcini.

| SilentRain a răspuns:

Din seria intrebari cretine...
Da sigur ca noi știm cu funcționează corpul tău și toți de pe TPU sunt medic
Îți spune eu ce ai, am specializare în asa
Ai ulcer, nu mai trăiești 24 de ore