| Ufkhjdksh a întrebat:

Pe 1 Iulie voi face împreuna cu prietenul meu 1 an de relație și chiar nu stiu ce cadou sa ii iau..As vrea ceva personalizat, dar nu am nicio idee. Puteți sa ma ajutați cu câteva idei va rog?

Răspuns Câştigător
| LotsOfPeanuts a răspuns:

Candeste-te asa: incearca sa-i faci un tablou pe care sa lipesti diverse poze din diferite momente ale vietii voastre (de la o intalnire, din parc, de acasa, la o petrecere, etc)
Pe langa cadou m-ai incearca cu gesturi mici pentru ca si acelea conteaza o gramada
-Dimineata ar trebui sa fie un moment special pentru amandoi. E timpul cand trebuie sa va simtiti senini si linistiti. Daca nu s-a trezit inca, ii poti pregati ceasca de cafea sau ceaiul.
-Aratati-i ca este iubit si important, acordandu-i atentie deplina atunci cand vrea sa vi se destainuie. Puneti de-o parte telecomanda, cartea sau ziarul care va acaparasera, pentru a asculta cu interes ceea ce are de zis persoana pe care o iubiti.
-Fa-i mancarea favorita
Si altele

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

O noapte albă e cel mai bun cadou, dacă înțelegi ce zic.

| asdf2kpower a răspuns:

Nu putem să te ajutăm fără să spui un buget.

| AdelinJrr15 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum.