| pinkstar0702 a întrebat:

Pe 1 si 7 aprilie am avut contacte sexuale neprotejate, menstruatia nu mi-a mai venit din luna martie. Partenerul nu a ejaculat in interiorul vaginului, doar pe langa. Care sunt sansele unei sarcini? Mentionez ca am observat la nivelul mamelonului drept doua umflaturi. presupun ca asta ar putea avea legatura. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sansele unei sarcini sunt mari.

| Necunoscut112 a răspuns:

Test de sarcină ai făcut? Este posibil să fii gravidă.

| pinkstar0702 explică (pentru Necunoscut112):

Am facut 2. Ambele negative

| MiruD a răspuns:

Un bebe?

| DanielAmbrus a răspuns:

Un test de sarcina de la farmacie cu 10 lei la noi dar testul il faci dimineata cand te trezesti si mergi la baie faci pipi in pahar pui 3-4 picaturi de urina sau cate scrie pe ambalaj nu stiu exact sau daca ei mai ieftin in pui 5 secunde in urina fara sa depasesti linia aia a da sa le pui amandoua pe ceva drept pe o masa dai faţa de masa jos daca ai binenteles