| Marinela_Cristina_1995 a întrebat:

pe 9 iulie se face de când nu mi-a mai venit menstruatia, mi-am facut ieri testul de sarcina si a iesit negativ deja am inceput sa ma ingrijorez? Ce as putea face? Fara răspunsuri urâte dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat spui ca se face pe 9 iulie? ca uitase-si sa scrii!
Cand ai avut ultima menstruatie si cand ai facut sex? Pune toate zilele aici si-ti spunem noi!

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde daca ai intretinut contacte sexuale, in ce moment au fost intretinute si in ce mod. De asemenea precizeaza cat timp a trecut de la ultima menstruatie. Doar prezentand aceste date poti spera sa primesti un raspuns concret si corect. In caz contrar se pot formula doar pareri subiective si nefondate. Multa sanatate!

| Marinela_Cristina_1995 explică:

Săptămâna trecută am avut ultimu at sexual si pe 9iulie se face o luna de când nu mi-a venit si mi-am facut test de sarcina si a iesit negativ, însărcinată nu am cum