| Anonim2033 a întrebat:

Buna,pe data de 16 ianuarie am avut contact sexual protejat însă inainte de acest contact am pus prezervativul invers (fara sa il rulez doar l-am așezat pe penis) apoi l-am intors si l-am rulat corect după act l-am verificat nu era spart sau rupt, pe 22 ianuarie mi-a venit menstruatia, dar luna aceasta imi întârzie de o săptămână mentionez ca menstruatia imi vine dupa data de 20, mentionez ca am facut si doua teste de sarcina cu prima urina de dimineata rezultatele fiind negative. Intrebarea este pot fi însărcinată? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 90210 a răspuns:

Nu. Mi s-a intamplat si mie sa-l pun pentru 2 secunde invers si dupa l-am pus corect. N-am ramas gravida.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia dupa actul sexual cu probleme, nu poti fi gravida.