| RaulMA a întrebat:

Am facut de 2 zile sex cu iubita mea. Protejat. Ea era virgina. Bun. A avut dureri la. Început dar după a fost bine. Am terminat actul sexual. Am scos penisul si prezervativul era plin, nu era spart, nu era rupt, nimic. Era toată sperma acolo. Si ei trebuie sa ii vină ciclul zilele astea. Si o doare burta rău. oare o fi însărcinată sau e de la menstruaţia care urmează zilele astea sa ii vina. Nu are nici un simptom de sarcină. Doar ca o doare burta. Ce o fi? Va rog ajutati-ma. Sunt stresat. Am folosit prezervative durex. Nu au cum sa se spargă asa usor si am verificat. Nu era spart. Şi l-am pus bine, am strans varful, l-am rulat pe penis, tot a fost bine. Va rog, vreau un răspuns sa ma liniştesc, nu dorm de 23 de ore...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din descrierea ta reiese ca sexul de dezvirginare a fost intretinut cu cateva zile inainte de a incepe menstruatia, adica in perioada ultimelor 9-10 zile ale ciclului menstrual, care sunt 100% nefertile. In aceste ultime 9-10 zile situate inainte de data de incepere a urmatoarei menstruatii este determinat stiintific si medical ca este IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina chiar si in cazul in care sperma este ejaculata intentionat in vagin de fiecare data. Te poti linisti complet si sa nu-ti mai faci griji in privinta sarcinii fiindca este inutil. Daca ai fi avut informatiile necesare si corecte, ai fi stiut foarte PRECIS si SIGUR ca in aceste ultime zile se POATE ejacula sperma in vagin de fiecare data si fara retinere fiindca este ABSOLUT IMPOSIBILA formarea unei sarcini in acest moment al ciclului menstrual. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pana la urma a intrat sperma in vaginul ei sau nu? daca nu,nu este, daca da, poate nu stiu, sa faca un test de sarcina maine, nu pot sa stiu ce a fost acolo

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit, nu este gravida. Durerile de care vorbesti tu, sunt dureri pe care le are de fiecare data cand ii vine menstruatia.

| kandaraki a răspuns:

O sa ii treaca, sa bea apa si sa manance fructe!

| JJ227 a răspuns:

Nu te mai stresa atat! Cel mai probabil sunt durerile dinaintea menstruatiei, oricum, ea fiind virgina, urmeaza sa se intample in organismul ei cateva schimbari, si pot aparea dureri si din cauza asta. Poti sa folosesti orice prezervativ, riscul sa se sparga exista, Pune-te sa dormi ca e totul ok din cate imi dau seama in ce ai scris! Daca ai verificat si nu curgea din prezervativ, ar trebui sa fi ok!

| denisabluu a răspuns:

Deoarece s-a dezvirginat, durerile dinaintea menstruației sunt mult mai mari, e ceva normal, nu vă panicați.