| hamilion a întrebat:

Daca dupa 4 luni de la contactul sexual am facut 2 teste de sarcina ambele fiind negative pot fi insarcinata? mentionez ca in timpul actului sexual pertenerul sa protejat prezervativul nu sa rupt...ms

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| Geocap a răspuns:

Doamne ai mintea in clonturi dupa 2 luni de la contactul sexualai facut ai facut 2 teste de sarcina ambele negative si dupa cum zici ca v-ati protejat si nu s-a spart prezervatuvul e logic ca nu esti insercinata

| Onny91 a răspuns:

Alte intrebari idioate mai ia in prgram? cum mai sa intrebare asa ceva...
e ca si cum as intreba eu.pe mine ma nascut o femeie care seamana aproape leit cu mine si a avut foarte mare grija de mine... oare e posibil sa fie mama?

revenitiva mawinking