| mokijuhuijmlkoul a întrebat:

Buna,pe data de 18 iulie am avut un moment de intimitate cu prietena mea, i-am atins vaginul cu penisul, posibil sa avut lichid preventiv pe penis,ea nu a avut contact sexual niciodata,nici atunci nu a avut loc penetrarea, dupa 5-6 zile a avut menstruatii e posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| emmmaaaaaaaaa a răspuns:

Nu a ramas. Ca ca fi ramas insarcinata trebuia sa aiba loc penetrarea si tu sa ejaculezi.Deci stai fara grija. Dar un sfat prietenesc pe care ti-l pot da este ca pe viitor in caz ca o sa aveti contact sexual sa folositi prezervativul sau o alta metoda de protectie.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia la 5-6 zile dupa ce i-ai atins vaginul cu penisul, este normal sa nu fie gavida.

| h3r a răspuns:

Nu bre.

Răspuns utilizator avertizat
| aimspeşăl a răspuns:

Nu:*

| marya1994 a răspuns:

Nu a ramas, te pot asigurawinking Mai ales daca a avut si ciclu menstrual

| ellenushka03 a răspuns:

Cu siguranta nu

| mokijuhuijmlkoul explică:

Rog seriozitate!

| mokijuhuijmlkoul explică:

Rog seriozitate, multumesc!