| simona14 a întrebat:

pe data de 28 ianuarie am avut cm normal, a tinut 3 zile pe data de 13 februarie, sotul meu a ejaculat in mine pe 25 februarie, am avut, dar de data aceasta cantitate foarte mica (tin sa mentionez ca timp de cateva zile am avut cateva stari ciudate: dureri de cap, ma simnteam foarte obosita, stari de greata, mancam exagerat, sanii nu ma dor, sunt doar putin umflati).Pe 28 am facut un test de sarcina, poate fi vorba de sarcina, dar sa fie prea mica si sa nu se vada?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Sarcina nu se depisteaza, cu testul de sarcina, la 15 zile. Asteapta sa treaca 21 de zile si apoi sa faci testul de sarcina.

1 răspuns:
| MegaAndrex a răspuns:

I s-a intamplat si lu tataie.