| Oana04 a întrebat:

Buna!(pentru baieti)...Voi cum aratati unei fete ca o placeti? Si daca o vedeti si va place de ea?

Răspuns Câştigător
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai incerci sa fii cat de subtil posibil nu trebuie sa ai un comportament de nesimtit,, sa iesi mult in evidenta, sa fii foarte dragut sa incepi sa o alinti asa "jucaus" daca iti place cu adevarat atunci totul o sa decurga de la sine big grinbafta

9 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Imi pare rau, aceste secrete sunt sacre NUMAI pentru baieti.
Asa cum exista enigma femeii, asa exista si secretele baietilor in a "cuceri" o fata.

| DragosNebunu a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Răspunsul asta mi l-ai dat si mie>_devil))

| Încrucişătorul a răspuns (pentru DragosNebunu):

Intelege ca daca s-ar afla, tot noi am fi mai prejos.
Nu uita: femeile sunt nebune, barbatii sunt prosti.

| DragosNebunu a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Gata,notezwinking

| Încrucişătorul a răspuns (pentru DragosNebunu):

Multumeste-i lui George Carlin.
Mare om, mare caracter... pacat ca s-a stins.

| h3r a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Hmm...

| dragos9234 a răspuns:

Ii spun ca o plac.

| Krissツ a răspuns:

Is fata, dar ma rog : baietii nu isi dau seama daca plac o fata deloc ei is mai,, rautacisi,, si cand vor sunt sociabili cu persoana respectiva. Sper ca te-am ajutat. P.S.-baietii unu dintre ei nu recunosc la prima vedere ca plac aceea fata. happy

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Iuliatntbumbum3107 si dragos9234 gandesc foarte bine daca as fi in locul tau le-as asculta sfaturile si i-as da unuia o funda. happy