| Drinni a întrebat:

BunahappyPentru inceput dau fundita? am observat ca iaci pe TPU sunt tot felul de copii de 10-11-12 ani care "isi povestesc experientele sexualestraight faceVoua vi se pare normal.Eu una cred ca e vorba de niste oameni cu probleme psihologice grave care se dau drept copii. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

In mod sigur au probleme psihice, si nu sunt copii, sunt adolescenti plictisiti in vacanta cu dizabilitati mintale.

pa, pa.

22 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Mai sunt unii care cred ca vorbesc serios, dar unii chiar cred ca mint. Oricum ce rezolva daca se dau drept copii?laughing

| Razvan a răspuns:

Tu le numesti experiente eu le numesc fantezii sexuale

| lyrics a răspuns:

Am raportat si eu 2 intrebarilaughing
chiar ocupa spatiu degeaba.cand sunt intrebari mult mai importante care asteapta raspunsuri.
asta e. daca adminii nu i'au nicio masura.
se duce de rapa site'ul

| Damian a răspuns:

Daca parinti nu le dau atentie, o cauta in alta parte cum ar fi aici, oameni cu probleme psihologice grave, nu cred

| JackieSue a răspuns:

Foarte posibil sa fie doar oameni carora li se pare amuzant sa povesteasca lucruri neadevarate ca sa mai rada putin de "seriozitatea" altora.

Sau cum ai zis tu, chiar oameni cu probleme, desi putin probabil ca sa aiba dereglari mintale din moment ce sunt atat de multi.

Si ii contrazic pe toti cei care zic ca la varsta de 12, 13, 14 sau si mai putin copiii din zilele astea nu fac sex.Eu am 14 ani si foarte multe dintre colegele mele nu mai sunt virgine. Se grabesc doar sa creasca, chipurile sa pari cool, cu putere, cu experienta. Daca le intrebi iti vor spune pur si simplu ca "au incercat sa vada cum e".

Oricum n-ar trebui sa te mai mire nimic, in cativa ani o sa ti se para normal.Si parerea mea, astea care fac sex de mici sunt cam pr*aste...nu se gandesc sa se protejeze si dupa le e frica sa ramana insarcinate.Cata minte sa ai?

| JackieSue a răspuns:

Si mai presus de tot ce s-a zis pana acum, vina parintilor este cea mai mare.Copiii vor sa experimenteze, parintii trebuie sa le dea educatia.Eu n-am scapat de "sex talk" cu mama, mi-a explicat cate boli se pot lua si de toate pericolele.Asta e, trebuie sa aiba grija de copil.

| Gabitsza a răspuns:

Cateodata este adevarat ...copii nebuni care au curiozitati prea mari...insa cateodata sunt oameni care au chef de mistouri si incarca situ cu intrebari proaste puse la misto oh go on

| andrei a răspuns:

Asta e viata

baieti vor doar sex de la 11-12 ani si fete din cate imi dau seama tot ca un baiat nu o face singur sa nu o fac 2 baieti

happy

| vaa a răspuns:

Nu. sunt niste bieti copii fara cap.
Dur, dar adevarat.
E pacat ca isi strica copilaria...
Dar e bine ca vin aici si ne cer parerea, caci le e frica si rusine sa mearga la parintii lor.
happyDeci site-u' ajuta.happy
Si psihopatilaughing? nu cred. adica sunt sigura ca nu is. E clar.
DAca ar fi mari ar vorbi cu cineva, ce naiba.:o
Stiu ca e dur, dar pustii din ziua de azi fac si din astea.

BAftaa>big grin

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna Giulia happy
Parerea mea este ca sunt si unii oameni cu probleme psiholgice grave dar sunt si copii care au fost scapati cu totul de parinti. Parintii sunt de vina ca le dau voie copiilor sa stea 5 ore pe net si sa se uite pe tot felul de site`uri care ii influenteaza. Si de aceea ajung sa scrie pe TPU tot felul de scenarii pe care si le imagineaza ei. Gen: ca au facut sex oral si anal la 11 ani, sau ca si-au bagat degetele in tot felul de parti straight face. Totusi au 10, 11, 12 ani. Sunt copii.Eu la varsta aia aveam numa papusi in cap.
Sa ai o zi faina! :*

| Nov a răspuns:

Da ai pus si tu botu la prostiile zise de ei nu gluma de ai pus si o intrebare pe tema asta. straight face

| Catalina_6831 a răspuns:

Iti dai seama ca aia ori isi bat joc ori nu au ce face.nu cred ca spun adevarul, din moment ce au 12 sau 13 ani.nimeni la varsta asta nu e dezvoltat pentru o relatie sexuala.

| Bogdan_7395 a răspuns:

Nu Giulia, sunt destui copii care se grabesc sa creasca, inconstient.Copilaria adolescentina a devenit dominata de sex si nu e normal dar asta e realitatea.Chiar daca unii de 10-12 ani nu fac sex, sigur sunt curiosi si tot e rau-e o varsta prea frageda pentru asa ceva. Sper sa mai fie si copii normali printre acestia, generatia ce urmeaza va fi un fel de "sperioatoare de ciori".

| DianaMrr a răspuns:

Se poate ca ce spui uh sa fie adevarat sunt niste oameni cu problema psiho grave happy

| adina_6125 a răspuns:

Eu una am 12 ani da sincer mi se par stupide astfel de intrebari.nu asi face asa ceva la varsta asta niciodata

| maryutza_2205 a răspuns:

Pai sincer nu mi se pare normal, sunt niste copiiiar trebui facut ceva sunt niste copii ar trebui sa iti traiasta copilaria nu sa vorbeasca asemenea chesti

daca chiar acum cine stie daca sunt copii, parerea mea e ca sunt oameni cu probleme si le sunt rusine pentru ceea ce fac, fundita?

| george96 a răspuns:

Poi cred ca la majoritatea sunt doar niste prostii(adic spun numai minciuni). Pe de o alta parte pot fi cativa care nu mint, dar totusi eu la 10-11 ani ma jucam cu masinutele si nici maca nu ma gndeam la asa ceva.

| Andrrada a răspuns:

Nu este normal... dar avand in vedere ca in ziua de astazi copii nu au alte activitati decat sexul asta poate si din vina parintilor...straight face Unii poate ca spun "adevarul", altii crezandu`se mai destepti se dau drept copii, probabil li se pare amuzant sau plictiseala isi spune din nou cuvantul ca sa nu spun prostia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut eu cred ca parinti sunt de vina...educatia pe care o ieau din familie si oricum an ziua de azi cam asa sunt toti copii antre varstele 10-11-12 ani adica eu am 13 si si mna ...si eu cred ca sunt niste copii cam lol uni?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani si am gasit scrierile voastre printr-o reclama.Cand am auzit de fata aceea care avea 11 ani, am ramas socata la ce a putut face.nu de mult mi-a venit menstruatia si mama m-a informat cu privire la aceste lucruri. Oricum imi pastrez virginitatea pana in ziua nuntii, care va fi sigur dupa facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au cum sa fie la anii aia sa faca sexa si altele, eu la varsta aia nici nu stiam de asa ceva, ma jucam cu masinutele

| Mary_2318 a răspuns:

Sincer, parerea mea etse ca sunt copii cu lipsa de ocupatie, fara minte cum s`ar zice altfel nu inteleg.eu habar nu aveam de asa ceva la 12 anihappy