| mikuta a întrebat:

peste cateva zile fac un an de cand sunt cu prietenul meu si as vrea sa ii trimit um mesaj frumos puteti sa ma ajuta-i si pe mine

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Da, te pot ajuta eu!
Daca as fi in locul tau, i-as scrie din inima ceea ce simt.Nici nu as cerere parerea altcuiva.Gandeste-te ca netul nu exista ca sa nu te tenteze.Chiar asa de greu e? Scrie-i ce simti cu adevarat! :X
Bafta! :*

2 răspunsuri:
| mikuta explică:

Ms:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este aberant ceea ce soliciti tu, adica sa scriem noi -niste straini- un mesaj din care sa transpara sentimentele tale fata de altcineva.