| anonim_4396 a întrebat:

peste o saptamana eu si prietenul meu implinim un an de cand suntem impreuna. vreau cateva idei pentru un cadou, nu vreau sa ii cumpar ceva vreau sa il fac eu, sa fie ceva romantic, amuzat. sper ca a ti inteles :d multumesc frumos [funda]

1 răspuns:
| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Pai daca ai talent la desen, i`ai putea face un portret in creion.Sau daca ai un talent in creatie ai putea sa ii creezi tu insuti ceva de ex:Sa ii creezi din lut o cana, iar pe ea sa faci o inimioara cu literele numelor voastre de ex: A+A.
In fine sper ca te-am ajutat.