| any98 a întrebat:

Luna viitoare eu si iubitul meu implinim un an de cand suntem impreuna si nu stiu ce cadou sa ii fac. Nu vreau sa fie un cadou cumparat ci as vrea mai mult sa fie un moment mai romantic. Am vazut la cineva ca a scris pe jos cu lumanari "1 an". Ceva asemanaator as vrea si eu dar nu am nici o idee...va rog sa ma ajutati cu niste idei dragute si putin mai iesite din comun. Va multumesc si cel mai bun raspuns are o fundita.

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Prietena mea cea mai buna a facut o serie de biletele si le-a pus priin camera [eram la camin] in ambalaj de la cioco sau sub perna sau chestii de genu si in mijlocul camerei a pus lumanerele mici parfumate in forma de inima. textul de pe biletele ramane la alegerea ta. iar la urma ii poti pune o bratarica sau ceva simbolic, o inimioara ceva sau ii poti face o pernuta in forma de inimabig grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți facă el cadou!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Impleteste-i un pulover cu medalion pe piept, unde scrii "1 an".

| Striker14 a răspuns:

Scrie in fata blocului prietenului tau "de un an ne iubim", suna-l si spune-i sa se uite pe geam. Sau ai putea sa faci un videoclip si sa il dai (daca te pricepi, daca nu roaga un prieten sa te ajute).
Sper ca te-am ajutat, si sa va tina in continuare relatia big grin

| any98 explică (pentru Striker14):

El sta la casa deci prima varianta se excludelaughing) si videoclip am mai facut o data happy Multumesc happy

| Striker14 a răspuns (pentru any98):

Hmm... ai putea sa ii cumperi o husa de telefon si sa o personalizezi, scuze, dar nu imi vin acum idei de cadou, vina fostei mele, sorry!