| hearhit a întrebat:

Buna:*
plac un baiat si el nu stiu daca ma place.
eu o sa merg la munte si culmea e ca voi merege cu el.parintii mei vor fii acolo, dar ei nu banuiesc ca eu il plac.
problema e ca eu mereu cand il intalnesc, nu scot vreo vorba si nici el la randu lui nu ma baga in seama doar daca il intreb ceva.
in plus cand o sa-l vad mai mult o sa sufat decat sa fiu entuziasmata...
voi ce credeti ca ar trebui sa fac?
dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De felul tau esti vorbareata, scrii mult. Te intimideaza asa tare? Ti-e frica de el sau il iubesti?

| Alexakos a răspuns:

Sal. eu zic sa va duceti asa o plimbarica pe undeva mai ferit de privirile parintilor si sa incepi tu sa vb cu el sa vb tu despre tine sau sa-i pui intrebari sau jucativa ceva sa va intrati in ritm si dupa aia o sa vina de la sine. bafta.

| GirlyBrunette a răspuns:

Io daca as fi in locu tau las baga in seama.as gasi anumite subiecte pana ajung sa il intreb daca are prietena sau daca il intereseaza cineva...nu fi indiferenta pentru ca asta o sa ii arate ca nu iti pasa.stai mult cu el si dai de inteles ca il placi

| alesia29 a răspuns:

Indifernta doare cel mai tare!
nu fi fraiera(scuze expresia)
dar vorbeste cu el, inceraca "sa-l tragi de limba"
sa vezi ce crede despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac