| love5604 a întrebat:

plsz vreau sa aud parerea voastra! de ceva timp fostul meu prieten imi trimite mesaje in fiecare zi cf...etc,povestim in fiecare zi la tell si pe mess, iar daca ne intalnim din intamplare in oras ma saruta la fiecare intalnire, intr-o zi eu eram foarte trista, stateam retrasa intr-un loc si am plans a venit si ma consolat mi-a sters lacrimile, m'a strans in brate, m-a sarutat si ma incurajat... in fiecar zi imi trimite mesaje cf, eu am fost impreuna cu el 1 an, si dup ne-am despartit. acum in concluzie dupa faptele lui inca ma iubeste sau dc se comporta asa cu mine? iar daca inca ma iubeste dc nu ma intreaba sa fiu cu el iar? plsz dau fundita astept cat mai multe raspunsuri!:*:*:* si scuze de greselile de ortografie

3 răspunsuri:
| Cicilia a răspuns:

Creca te iubeste ft mult si i-a parut rau ca v-ati despartit. ei si sti tu cum sunt baietii foarte rar intreaba ei daca vor sa fi cu el. fetele mereu fac asta. poate nu te intreaba deoarece poate ii este frica sa ii zici nu. eu iti zic sa il intrebi tu de ce sa mai astepti. succes

| AnnMarie15 a răspuns (pentru Cicilia):

Mmm. nu stiu acum depinde ce varsta ai tu ce varsta are el...Pare ca tine la tine dar acum stii cum e daca diferent de varsta dintre voi doi este foarte mare poate are altfel de interese si incearca doar sa para indragostit de tine sau poate chiar este indragostit de tine dar nu isi doreste o relatie serioasa mai da-mi cateva detalii (varsta ta, a lui, tipul lui de personalitate- daca se ataseaza sau nu de o fata, daca el chiar este un tip sensibil, ce atitudine avea fata de tine atunci cand erati impreuna, si din ce cauza v-ati despartit)si iti spun ce ai putea sa faci:* daca vrei si nu te deranjeaza imi poti spune aici sau imi lasi id-ul tau de mess si vorbim acolo:*

| Cicilia a răspuns (pentru AnnMarie15):

Mytzyy.cosmina98