| anonim_4396 a întrebat:

Buna,poate afla o fata daca un baiat este virgin dupa un contact sexual? si daca poate, cum?(si ce ar trebui sa face acel baiat sa nu afle fata ca e virgin?)
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Baietii numai sunt virgini din ziua in care au dat-o in laba! nu ai cum sa afli decat daca iti spune el si doi la mana virginitate la baieti exista doar din punct de vedere psihic si atat fizic nu exista! asa ca un baiat il consideri virgin atunci cand nu a experimentat un act sexual sa sarim peste masturbare toti au facut-o, virgin este cand n-a vazut o pasarica in viata lui!

| Azµre a răspuns:

Acestea ar fi, in opinia celor aflati inca in Evul Mediu al intelegerii vietii sexuale, "dovezi" ale virginitatii la baieti. "Ruptul atei" ca element al "piederii virginitatii" este o alta informatie (folclorica) fara legatura cu realitatea. Frenum preputi sau fraul preputului (asta este de fapt "ata") care leaga preputul de gland nu se "rupe", obligatoriu, la primul act sexual cu penetrare. Este un tesut conjunctiv si poate, farte bine, sa se intinda.

| Broadway a răspuns:

Da, dupa modul in care presteaza. Ce ar trebui sa faca? Sa presteze cat mai bine, evident laughing