| deea01 a întrebat:

Poate ca o sa para cam stupida intrebarea... dar cum poti excita un baiat cand il saruti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

In timpul sarutului trebuie sa fii foarte atenta, buzele moi, sa nu fie incordate, ochii inchisi, cu o mina sa-l tii de face, iar cu alta daca nu e in vazul lumii atinge-l putin pe la slitz, si succesul tii garantat

12 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Saruta-l frantuzeste sau in timp ce il saruti mangaie-l pe fata.

| i.love.me a răspuns:

Poi sarutal pe gat...pe ureche.sau fa un joc fii atenta: incerci sal saruti pe gura apoi il pupi in coltul gurii, apoi pe barba...si iar in coltul gurii...mai te joci cu nasul tau de nasul lui...in par cu mana pe gat si o sa se excite adica o sa vrea sa te sarute pe gure o sa te doreasca.si o sa vezi ca succesul e garantat ai incredera! te astept cu un mesaj daca e functionat te pup

| r8driver a răspuns:

Sarutal usor pe c_p s-ar putea sa-si dea si drumul.

| alessyca a răspuns:

Poi atunci cand il saruti va jucati si voi cu limbutalaughing adica cu varful limbii tale il atinci pe el in varful limbii si misti asa usor... off nu stiu cum sa-ti expliclaughingstraight face

| Liada a răspuns:

Saruta-l la ureche... apoi musca-l putin.plimba-ti limba pe toata urechea... tinindu-l de git...de obicei inchide ocii si primeste placere...

| daniela_1443 a răspuns:

Un sarut patimas cu mana sal manghai la ceafa si sal ti strans langa tine.

| dulcika a răspuns:

Depinde cum il sarutiwinking... da poti ...si in acelasi timp il mangaihappy

| night_crawler a răspuns:

In timp ce ma saruti...adica il saruti big grin ...atinge-l usor cu mana de la gat in jos... da te opresti la curea...ca s-ar putea sa se excite prea tare laughing

| danutzsan a răspuns:

Saruta-l un pic apasat atingei usor buzele cu limba si mangaie-l in spatele urechilor, dar mangaie-l nu-l scarpina.

| xxx_3187 a răspuns:

handjob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu sarutandu-l! Daca mai adaugi si o privire provocatoare in timp ce faci acest lucru si in plus o atingere delicata in zonele lui erogene atunci vei putea obtine un maxim de excitare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal pe gat foarte incet.Eu incremenesc cand ma saruta partenera pe gat! simt furnicaturi in tot corpul