| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Poate o sa vi se para stupida intrebareahee hee.
Am visat azi-noapte un baiat de care imi place in costum de ginere laughing. Cam ce ar insemna asta?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Si eu am visat ca tiganii imi spargeau casa, dar ce sa-i fac acum, doar n-oi crede in asa ceva!

| Antonik a răspuns:

Ca o sa te casatoresti cu el in viitor sau ca el te va insela si se casatoreste cu altcineva. Stai linistita. Nu intotdeauna visele devin realitate. Pup :*

| AkexD a răspuns:

Te maritilaughingrolling on the floor

| Byencutzz a răspuns:

Probabil o viitoare relatie cu elwinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aloooo...am doar 14 ani tongue laughing Nu-mi arde de maritat la varsta astahee hee.