| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intrebarea poate sa para stupida de aceea va rog sa nu radeti de mine big grin. Ce se poate interpreta daca un baiat iti spune mereu dupa ce inchei o conversatie cu el "ai grija de tine".

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ca te place, sau ca nu vrea sa patesti ceva, sa fii mereu atenta:*

| Alexakos a răspuns:

Depinde de mintea fiecaruia... nu e nimic rau in asta. daca esti normal interpretezi ca omul acela tine cat-us de putin la tine. dar bine ca in Romania asta... eu sunt in grecia, grecii sunt foarte apropiati (cu persoanele apropiate) si isi mai spun noapte buna pupici dulci si altele. si este pur si simplu normal. am o prietena cea mai buna prietena, o stiu din copilarie. si vb cu ea in fiecare zi, tinem unu la altu, si ne trimitem pupici si altele. nu ne trece la nici unu dintre noi ceva despre relatie, si totusi maica-sa crede ca mie imi place de ea. asa ca de aia iti spun. depinde de mintea fiecaruia. dar daca el iti spune sau ii spui ca sunt ca in ceata, nu inseamna nimic rau.
(sperc ca nu am fost prea obositor)

| zăGhost a răspuns:

Probabil că-i pasă de tine, dar eu una cunosc un tip care zice la toate când iese "ceau, să ai grijă de tine". Depinde cum se comportă în restul conversaţiei.

| TipulVerde a răspuns:

Sa nu cazi in vreun canal cand te duci acasa. Ce poate sa insemne? Ca din punct de vedere homoerotic e atras de tine.

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Sers love struck...pai se poate interpreta ca la acel baiat ii pasa de tine:*
Sper ca te'am ajutatlove struck

| bombonykmik a răspuns:

Ca se ingrijoreaza pentru tine. si poate chiar tine la tine.din moment ce iti spune sa ai grija de tine. sa nu patesti ceva. e interesat de tine cu alte cuvinte...hee hee