| 1987321 a întrebat:

Poate ca pentru unii intrebarea mea poate parea prosteasca dar cum trebuie sa fie o relatie, vad atat de multe in jur incat nu mai stiu ce e normal, cum este relatia voastra sau ce nu ar trebui să accept intr-o relatie pentru ca pur si simplu nu mai stiucrying((

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu exista o reteta generala. Daca cei doi se plac, daca exista o buna comunicare intre ei si se si respecta reciproc, atunci relatia nu are cum sa nu mearga un timp suficient de lung.