| Mekito a întrebat:

De curand, am terminat seria anime Sword art online(SAO) si ma simt ciudat... Am fost foarte emotionat de relatia celor 2 personaje principale, incat m-a facut sa realizez ca imi doresc si eu pe cineva langa mine.Nu stiu daca e normal ceea ce mi se intampla, dar va cer parerea voastra in legatura cu asta. Ce ar trebui sa fac sa ma simt mai bine? (Accept orice fel de parere.)

Răspuns Câştigător
| Kuroo a răspuns:

Sa cauti persoana potrivita, sau mai bine zis sa astepti sa apara in viata ta. Niciodata nu stii cand ti se va ivi in cale marea dragoste. Vezi ce oameni ai in jur si daca te simti vreodata bine in preajma vreunei fete, incearca sa te apropii de sufletul ei. Sfat, nu incerca sa cuceresti o fata purtandu-te ca un golan.