| dadica14 a întrebat:

BUna! POate o sa vi se para anormal.tongue. dar prietenul meu ma intreaba deseori ce simt pentru el.big grin nu stiu cum sa ii rasPund! Dati. mi voi niste exemplehappyChiar nu inteleg.nu stiu cum as putea spUnehappy! Plss ajutati.ma!love struckmss

5 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Gandeste-te la ce simti si spune-i. daca il iubesti ii spui pur si simplu "te iubesc"...

| Diaa_8436 a răspuns:

Poi inn primul rand ii zici ceea ce simti uh cu adevarat nu te dai pe ocolite de ex ca. l iubesti la nebunie ca nu poti trai fara el ca e aerul pe care. l respiri ca inseamna totul pentru tine etc totul vine de la sine sper sa reusesti multa bftkiss

| nuamPleaca a răspuns:

Spune-i ce simti tu...

| bluepuff a răspuns:

Din moment ce nu simti nimic, nu ai ce spune. Nu ii da sperante aiureawinking. Ne intrebi ce sa spui, e deja evident ca nu inseamna nimic pentru tine. Mai bine spune ca nu stii, schimba subiectu, zi ca o sa isi dea seama singur, sa descopere singur, intreaba`l ce simte el, daca simte ceva din partea ta, nu pentru tine. Altceva nu vad ce ai putea face, cand nimic nu exista, nimic nu estewinking. In fine ai grije sa nu-l ranesti ca poate el tine la tinewinking. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca iti este foame, spui ca simti nevoia sa mananci. Si daca vrei sa faci pipi, spui ca simti nevoia sa mergi la toaleta.