| Anonim_7683 a întrebat:

Buna poate sa-mi zica cineva daca la toate fetele cind se dizvirgineaza le curge singe?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, aproximativ 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare.

| Marius2011 a răspuns:

Depinde de firea ei. oricum daca dezvirginarea e facuta ca la carte adica cu preludiu bun totul va fi bine durerea nu va fi mare happy si depinde de femeie... daca cei care dezvirgineaza fata baga tandru e mai bine. daca baga ca prostu posibil sa curga mai mult sange

| Piticutsss a răspuns:

La unele nu, la unele da. Depinde tongue

| TeIubesccc a răspuns:

Deja ai strans raspunsurile necesare da`tsi repet si eu!
Depinde de organismu` fetei.

Răspuns utilizator avertizat
| LissLiss a răspuns:

Daa!

| sweet_1875 a răspuns:

Nu la toate fetele, depinde.

| Alina_2149 a răspuns:

Nu este o regula ca in toate cazurile sa fie asa

| Densis a răspuns:

Nu! Nu toate fetele sangereaza.Himenul se poate rupe si facand sport. dans /balet. sau au himenul mai elastic. Unora le curge o picatura/2. De obicei baiatul simte daca fata a fost virgina sau nu.

| Sebbyutzu25 a răspuns:

Nu deloc curge apa...Normal doar se rupe o pielita... Dang:O