| Habibi1234 a întrebat:

Pot folosi lubrifiant pe penis fara prezervativ? Am un durex massage and play cu aloe vera

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa-ti ungi penisul cu lubrifiant, insa este recomandat ca lubrifiantul sa fie introdus in vagin. Asa se procedeaza in mod corect, fiindca in mod normal vaginul trebuie sa fie lubrifiat. big grin

| mihai69 a răspuns:

Desigur!

| SG1995 a răspuns:

Da, dar nu îți sugerez să faci sex fără prezervativ dacă nu vrei copii sau boli cu transmitere sexuală.

Răspuns utilizator avertizat