| cristina_1231 a întrebat:

pot sa raman insarcinata daca am fost virgina si nu si-a dat drumul in mine? nu am mai facut-o dupa ce mi-a curs sange...ma gandesc la lichidul seminal...

Răspuns Câştigător
| Kida20 a răspuns:

Nu,stai linistita, nu-ti mai face griji...lichidul seminal oricum contine cativa spermatoizi ametiti, ramasi pe canal dupa ce baiatul a ejaculat inainte dar spermatoizii mor in contact cu aerul sau urina care e acida.Asa ca relax.e normal sa-ti faci griji, esti la inceput.Cel mai bine e sa te informezi cat mai mult si sa te protejezi.Ar trebui sa vorbesti cu prietenul tau sa foloseasca prezervativ cel putin la inceput cand sunteti inca tineri si nu aveti experienta.

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Mi-a venit se scrie! Cum sti sa faci sex fara sa stii sa scrii?

| KaterinaPetrova a răspuns:

Da se poate.dar nu cred ca o sa ti se intample.stai lin. eventual dupa 7 zile dupa ce ati facut-o fa un test d sarcina:*

| aryana_4212 a răspuns:

Draga mea depinde dar nu cred si de acum daca nu te protejezi se poate.Fi mai atenta

| badabimbadabum a răspuns:

Da poti sa ramai, si o sa ai tripletilaughing glumeam. relax

| cristina_1231 explică:

Mia vnit prima luna si a doua mia intarziat...nu am nici o simptoma nimic.