| anonim_4396 a întrebat:

Bună,poti rămâne însărcinată dacă ești virgina dar îți introduci cu o seringa spermă în vagin?

13 răspunsuri:
| Traveler12 a răspuns:

Da, poti, deoarece himenul nu este o membrana care acopera complet orificiul vaginal ( de aceea îți poate curge menstruatia), asta depinde de fiecare fata in parte cum are himenul, insa dacă introduci suficient de profund, da, poti ramane insarcinata.

| Goete a răspuns:

Si fara seringa, asa a ramas Sf. Maria si uite ca nimeni nu are curajul sa contrazica asta intr-o biserica.
Daca ma contrazici aici esti fiica/fiul Diavolului
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de un psihiatru sau psiholog

| Catalin77945 a răspuns:

Da,e inseminare

| ionur a răspuns:

Wtf-_- asta de unde a mai venit

| gogugogugogu a răspuns:

Buna!
Da.

| Lizuca1234 a răspuns:

De ce ai face asta? Ești bolnava cu capul?

| Mosotti a răspuns (pentru Lizuca1234):

Nu e deloc bolnava cu capu, daca o vrea ca sa faca un copil cu ala in anumit scop, e chiar desteapta! Nu doar ea a facut asa.

Bine, e doar o banuiala ca asta ar vrea, nu-s sigur.

| OxyAliA a răspuns:

Da. Aceea se numește inseminare.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Se poate dar nu este indicat. Cel mai bine asta se face în laboratoare special amenajate cu personal specializat.

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Eu cred ca vrea sa ramana gravida cu unu, sa-i faca aluia un copil, asa banui, dar nu-s sigur.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Era mai demult o fata care intreba daca poate ramane gravida prin introducerea spermei iubitului ramasa in prezervativ, o fi ea?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca e ea cea care a zis ca daca ramane gravida daca introduce sperma iubitului ramasa in prezervativ.