| anonim_4396 a întrebat:

Bună
Ce se întâmplă dacă introduci cu o seringa lichidul seminal al unui barbat în vaginul unei fete virgine?
Se poate sa rămână însărcinată?
Sau e nevoie de actul sexual în sine ca sa poată rămâne însărcinată?
Și dacă rămâne însărcinată, poate sa nască fata fiind virgina?
Aștept răspuns de la cei experimentati dar și de la cei care cunosc unele lucruri

Răspuns Câştigător
| gogugogugogu a răspuns:

Da, cred ca se poate, numai ca ar trebui sa introduci seringa pana la cervix astfel incat sa impingi sperma spre uter. Si asta in perioada ovulatiei. Dar ce rost are acest chin cand se poate natural?

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles că se poate.
Doar dacă te miști repede cu seringa aia, pentru că spermatozoizi nu supraviețuiesc prea mult timp în aer.
Și bineînțeles că poate naște și dacă e virgină.
Cum îți imaginezi că un penis poate trece de himen, iar capul unui nou născut nu? laughing

| Goete a răspuns:

Daca sperma e recenta si spermatozoizii sunt inca vii si in lichidul lor (sperma), normal ca poate ramane insarcinata - doar si ciclul curge si daca e virgina.
Si de ce n-ar putea sa nasca, nu sunt gratii de fier daca e virgina. Asa a nascut si Sfanta Maria happy