| Filipoiumaria08 a întrebat:

Buna poti ramane insarcinata in prima zi dupa terminarea menstruatiei? Ieri mi-a trecut

8 răspunsuri:
| piSsuletZ a răspuns:

Nuuuuuu... Din punct de vedere biologic nu ai cum deci stai fara griji!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poți rămâne gravidă.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Nu rămâi.

| Filipoiumaria08 explică (pentru dfsugiopdfiudygh):

Menstruatia ma tine maxim 3 zile... Sigur 100% ca nu ramai?

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru Filipoiumaria08):

Nu vei rămâne, nu intri în perioada fertilă direct după ciclu.
Vorbesc din propria experiență. Ești ok.

| Suki08 a răspuns:

Buna, daca ai un ciclu regulat, 10 zile de cand iti incepe menstruatia sunt infertile, sansele sunt de 2% sa ramai insarcinata, dar pentru orice eventualitate sa nu ejaculeze in tine daca faceti neprotejat

| Filipoiumaria08 explică (pentru Suki08):

Menstruatia ma tine maxim 3 zile