| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa nu mai fii virgina daca te masturbezi? Fundaa

17 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da exista posibilitati de pierderea virginitatii! depinde si de ce fel de mastrubare este vorba, daca folosesti obiecte mai mult ca sigur!

| Ioana2518 a răspuns:

Exista si sanse de rupere al himenului. Depinde in ce circumstanta te masturbezi si cu ce. Normal si logic se spune ca esti virgina pana la primul contact sexual indiferent daca te-ai masturbat sau nu.

evenso
| evenso a răspuns:

Da, cat timp himenul este integru si nu se rupe esti virgina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

Dacă introduci degetele sau alte "obiecte" în vagin POŢI să-ţi rupi himenul.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Dacă himenul rămâne întreg da ești virgină dar dacă îl rupi, numai ești!

| drhotzu a răspuns:

Daca pentrezi vaginul o sa rupi himenul happy daca masezi clitorisul pastrezi himenul laughing)))
uite ca vorbesc si in rime laughing)))

| Vix999 a răspuns:

Virginitatea o pierzi in momentul in care ai contact sexual de orice natura.
Dar iti poti perfora sau rupe himenul. Asta da...se poate intampla.

| anonim_4396 explică (pentru Vix999):

Da faza e ca ce proasta se dizvirgineaza singura straight face laughing

| Vix999 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU. Asta tot incerc sa explic de ceva timp pentru userii de aici.
Virginitatea unei femei nu are legatura cu himenul.
Virginitatea ti-o pierzi cand ai contact sexual. Atat! In rest poti sa ai sau nu himenul intreg...e irelevant!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Vix999):

Oh,mersi,eu chiar credeam ca fetele se pot dizvirgina si cu tubu de fixativ, ca am tot vazut atatea prostii pe TPU laughing big grin

Răspuns utilizator avertizat
| detty24 a răspuns:

Depinde cum te masturbezi... Daca folosesti diverse obiecte mai mult ca sigur deoarece poti rupe himenul foarte usor, deci daca te-ai masturbat cu vreun obiect mai mult ca sigur nu mai esti virgina

| alkhymeia a răspuns:

Poti sa nu o mai faci si vei fi in siguranta...plus ca e jenant, parerea mea

| Mighel a răspuns:

Daca bigi degetelu.....ummmmm....e rau sa stii ca da sangele