| Maria_Cristiana_1994 a întrebat:

Buna prietena mea are o mica problema si mi-a zis ca nu e la misto! Ei bine eu nu stiu ce sa mai cred. Povestea suna asa:
Acum o saptamana prietena mea simtea nevoia sa se masturbeze si a gasit sub perna mamei ei un vibrator (Ei bine eu nu am fost la ea deci nu stiu) si a zis ca l-a luat si a inceput sa se masturbeze cu el. Zice ca se simtea ff bine si a intrat fratele ei mai mic (are10 ani) si a intrebat-o ce face si ca ea a raspuns ca nu e treaba luii apoi (fratele ei stiind ce inseamna masturbare) i-a zis sa nu se incomodeze ca o ajuta el (mentionez ca parinti erau plecati) si sora lui a acceptat! (sora lui are 12 ani) el si-a dat jos pantalonii si atunci au facut... Si a ejaculat in ea! Eu nu stiu daca e reala povestea dar va rog sa raspundeti! Si va rog nu va luati de mine. Eu zic doar ce am auzit! Multumesc big grin
Doresc un raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| CynicalCunt a răspuns:

I dont wanna live on this planet anymore straight face

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si care este problema ta in situatia asta? Chiar n-am inteles de ce te-ai baga intr-o asemenea mizerie, reala sau inventata.

| Barbiiiiie a răspuns (pentru Brigaela):

A intrebat doar femeie!, mereu trebuie tu sa te bagi, a fost o impla intrebare la care nu stia un raspuns, daca e adevarata povestea sau nu

| Brigaela a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Nu exista nici o intrebare in postarea ei. Lasa incrancenarea si citeste. Cand reusesti sa deduci ca nu e nici o intrebare, poti recunoaste asta si iti accept scuzele.

| Barbiiiiie a răspuns (pentru Brigaela):

Nu am nevoie sa imi accepti tu scuzele sau nu, dorm la noapte si fără sa mi le accepti tu mie, stai linistităhappy

| Brigaela a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Ei, daca nu poti, asta este. Pana la urma, demnitatea nu e la indemana oricui.

| GregHouse a răspuns:

Nice... incest infantil. Parerea mea e ca-i vrajeala, si-n orice caz, spermatozoizii unui copil de 10 ani (caruia sculata nu e mai mare decat degetul mijlociu al unui chitarist/pianist cu experienta) nu prea au ce sa faca. De asemenea, daca fetei nu i-a venit primul ciclu (nu i-a venit, nu?) inseamna ca ovarele ei nu produc ovule si riscul sarcinii dispare.

Si referitor la situatie iubaretilor, prea tare faza cu "o ajuta el" laughing. Eu nu cred ca-i adevarat, ar fi prea mindfuck. Sanatate!

| Xtadelo a răspuns:

Ce prietena ai laughing rolling on the floor
Copil tembel fara minte.
Tu crezi ca e adevarat? laughing
Pornografia asta. straight face a distrus si copiii de 10-12 ani straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of..bietii copilasi care au renuntat demult la jucarii...de ce ar avea nevoie de masturbare o fata de 12 ani? La ce grad de penibilitate se mai poate ajunge?

| ℓσνє a răspuns:

Mai intai... doamne fereste laughing :o.
Cum sa faci asa ceva?
Nu stiu ce sa zic... poate ar trebui sa le spuna parintilor, sau unui adult...

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Sa raspundem la ce?laughing ca nu ai intrebat nimic laughing

| george232323 a răspuns:

E prea ciudat sa fie real. Cu vibratorul sub perna o mai cred si cu masurbarea.Da cea cu fratele nu o mai cred.

| CharlieHarper a răspuns:

Sincer,la 10 ani mi'e greu sa cred ca penisul lui secreta spermatozoizi

| Tchami a răspuns:

Eu cred ca fata aceia esti tu laughing Si vrei ca noi sa iti da'm un raspuns happy Sincer la 10 ani nu stiu daca penisul secreta spermatozoizi laughing Deci nu cred ca ai de ce sa te speri happy! Bafta in continuare si ai grija ce faci tongue!

| Maria_Cristiana_1994 explică (pentru Tchami):

Nu sunt eu! Nu sunt la fel de nebuna ca prietena mea dar ea asa mi-a zis! Nu stiu ce sa cred!

| iHate a răspuns:

Aha, eu te cred sa stii rolling on the floor

| Eleenaa a răspuns:

Dar tu este problema ta, nu ar trebui sa te bagi, cine stie dupa mai cazi si la mijloc doamne fereste.

| Maria_Cristiana_1994 explică:

M-a rugat s-o ajut