| samuelrockwer a întrebat:

Prietena mea si-a luat un test de sarcina de tip "banda" pe prospect scrie ca trebuie sa tine banda intr-un recipient de urina timp de 5-10 secunde pana la sageti si apoi 1 minut sau max 5 minute ii apare rezultatul, ea a tinut banda 1-2 minute max si in timpul asta ia aparaut rezultatul 1 linie, nu-i nimic daca a tinut mai mult de 5-10 secunde cum scrie pe prospect, ca nu am gasit nimic care sa scrie ca e gresit daca tii mai mult banda in urina.
Testul la facut dimineata.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca a influentat rezultul testului faptul ca l a tinut cu un minut in plus. Si eu l am tinut un pic mai mult decat era indicat si nu mi-a dat un rezultat gresit. Totusi daca are dubii sa repete testul. Numai bine

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este gresit, testul trebuie aruncat fara a fi interpretat, va face altul.