| alina22alina a întrebat:

Am luat un test de sarcina SureCheck streamer. Zice sa urinez pe el tip de 3 5 secunde dar darca pun urina intr-un recipient si apoi bag testul acolo are ceva? Si trebuie tinut mai putin?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cateva picaturi din urina colectata intr-un vas steril, se picura cu ajutorul unei pipete in locul indicat, special creat asa cum este prezentat in urmatorul material. https://surecheck.info/main/ro
Spor la munca. Succes!

| alina22alina explică (pentru corbulalbrosu):

Eu am test tip stilou. nu cu pipeta

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina22alina):

Pipeta care se foloseste in astfel de situatii o cumperi separat, ca sa o ai in casa si pentru alta data.

| elenaaaa1409 a răspuns:

Poți urina și într-un vas steril, cum ai spus tu, și să introduci testul. Nu văd care ar fi problema?