| laurcic a întrebat:

Buna prieteni.am o mica problema iubesc un barbat insurat si cocuiesc cu el si cu nevasta lui in casa si ma doare cand vad gesturi de tandrete si cand se inchid in camera si sunt constienta ce fac ce as potea sa fac... faza este ca el vrea sa plece cu mine in orasul meu si vrea un bebe dar eu cred ca minte...dar de ce mar amagi ce interes ar avea ajutati-ma cu un sfat dau funda la un raspuns sincer si bun.pup

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te-ar amagi ca sa capete sex, fiindca este foarte foarte greu sa gasesti o femeie atat de lipsita de demnitate, principii si morala ca sa accepte ce accepti tu.

greece12
| greece12 a răspuns:

Si de ce ai acceptat sa locuiesti in casa LOR?
El este casatorit cu o alta femeie, au o familie impreuna, este ceva normal sa aiba gesturi de tandrete si o viata sexuala normala!
Ai 22 de ani,nu mai esti copil,incearca sa si judeci!
Singurul lucru pe care il poti face este sa te ridici si sa pleci,sa dispari din viata lor si sa incerci sa-ti croiesti o viata mai demna de acum incolo.
Te-ai pus vreodata in locul sotiei lui,ai incercat?
Nu stiu in ce fel a convins-o sa te primeasca in casa,dar ar trebui sa realizezi ca "fericirea" ta nu poate fi cladita pe nefericirea altuia!
Oricum,aici avem de a face cu un barbat lipsit de orice scrupul,moralitate si seriozitate, capabil sa-ti faca tie maine, ceea ce-i face sotiei lui, azi.
Pleaca din casa lor si scoate-l din viata ta, poate reusesti sa-ti mai ramana ceva din demnitatea ta pierduta...

| mona a răspuns:

Gandeste-te ca tipul e insurat si pe tine vrea doar sa te foloseasca iar dupa ce se satura iti da un sut in fund, te amageste pana obtine ce vrea, pleaca din casa,, orgiilor,, pana nu ajungi sa regreti...

| VadTot a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un Bun Psiholog daca toata treaba i pe bune! Scuza ma nu vreau sa te jignesc nu vreau sa zic ca esti dusa dar. totusi Gandeste ca intr o buna zi te vei marita si tu..Cum te ai simti daca o pustoaica ...ca banuiesc ca esti o pustoica..Deci daca o alta fata.ti ar Strica Familia? Imagineaza ti cata durere ii poti produce acelei Fete! Doar la asta sa te gandesti ca doar esti fata Femeie in devenire tu stii mai bine ce ai putea sa simti intr o asemenea situatie dar biata fata... Apropo ce faci tu acolo in casa cu ei? Ce esti bona ceva? Adica ea Ti a asigurat un loc de munca o sursa de venit si tu ce faci> ii furi Sotul! Crede ma ca se poate lasa cu victime..Treaba tacrying

| aryana1991 a răspuns:

Poate ca nu o sa iti placa ce vei citi dar tu ai vrut sinceritate.Esti culmea lipsei de demnitate si nu ai minte deloc in capul ala chiar daca ai 22 de ani.A venit cumva sfarsitul lumii si ala e singurul barbat disponibil? E vina ta ca ai ajuns asa si esti prea credula.Mi se pare logic sa faca anumite chestii cu nevasta tu acolo nu esti decat de umplutura.Din minimul ala de dimnitate care nu il ai mai bine pleci de acolo si ii lasi sa isi vada de viata lor si tu de a ta.Pentru el nu insemni mare lucru decat rezerva cand ntr-o anumita perioada a lunii sotia nu poate.Iti lipseste mintea cu desavarsire daca tu crezi ca isi lasa sotia pentru a fugi cu tine. Daca nu deschizi ochii cat mai ai inca timp te vei trezi singura si cu un copil d la un barbat insurat.

| ketanal a răspuns:

Acum am inteles si sensul intrebarii mai recente...
De ce stai in casa unui om insurat? In plus si impreuna cu nevasta?
Ai demnitate? Ai orgoliu? Ai respect de tine insati? Ai respect pentru ceea ce inseamna casatoria?
Nu cred, sau cel putin nu demonstrezi, si tocmai de aia el profita. Unde mai gaseste o proasta care sa accepte asa ceva si sa-l creada? Nu ti-e clar ca din moment ce exista momente de tandrete si pasiune intre el si sotie tu esti de umplutura? Ce-ti zice? Ca nu o iubeste pe sotie, ca relatia scartie si bla bla? mai trebuie sa ajunga doar la faza ca nu poate sa o lase pentru ca ea este bonlava de nu stiu ce.
Trezeste-te!

| neutrino a răspuns:

Daca ai dorit sa ne arati cata prostie ai acumulat sa stii ca ai reusit. Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Te minte pana cazi in patul lui.
2.Renunta cat inca mai este timp. Daca situatia degenereaza, poti fi acuzata de distrugere de familie si vei avea probleme.Nu cred ca asta iti doresti.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot locuiti impreuna, du-te draga in camera la ei ca sigur nu se supara. Iubiti-va acolo fara limite si lasa bebeul ca nu o sa-i oferi tu singura o viata decenta cand esti in situatia in care esti acum. Ma intreb daca nu cumva esti fiica lor laughing

| Loreddana a răspuns:

Sa inteleg ca sunteti din mediul rural laughing