| AnaMariaGerman a întrebat:

Fetelor, ce cadouri le faceți iubiților voștri? (de ziua lor și nu numai)

7 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Eu zic ca, cel mai super cadou e acela pe care el si-l doreste, degeaba vin eu cu Luna de pe cer, daca el vrea doar o Stea... Intreaba-l pur si simplu si lasa-i timp sa se gândească! Vei fi uimita de răspuns si te vei felicita ca l-ai intrebat! Numai bine!

| AnaMariaGerman explică (pentru Caro34):

Mulțumesc pentru răspuns. L.am întrebat de mai multe ori ce își dorește și mi-a spus că iubirea mea îi e de ajuns, însă eu vreau să îi și ofer ceva(un obiect) care să îi amintească de mine. Cum el nu mi.a dat nici un indiciu, nu știu ce aș putea să îi iau sau să îi fac.

| missfatadelatara a răspuns:

Eu.
În pat.
Goală.
Acoperita cu frișcă.
Plus o sticla de șampanie intre picioare.
big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| AnaMariaGerman explică (pentru missfatadelatara):

E mult prea pervers dar mulțumesc pentru răspuns!

| missfatadelatara a răspuns (pentru AnaMariaGerman):

Mintea unui băiat poate crea multe.hee hee

| AnoAnonima0 a răspuns:

Un ceas de mana, un tablou cu o poza cu noi doi sau o jucărie de pluș in forma de inima

| Lzehxo a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru iubitul tau e dragostea ta. Ca si chestii materiale ceas, un tricou etc...