| anonim_4396 a întrebat:

Buna prietenii! am si eu o intrebare la care v-as ruga sa fiti sinceri mai ales baieti... sunt: draguta; frumoasa etc. VOI ATI STA CU MINE?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nas sta cu nimeni si tu esti exclusa.

| thereforyou a răspuns:

Din pacate esti proasta, deci nu.

| User a răspuns:

MMMMMNUUUUU

Esti prea plata. pe dinauntru. daca ma-ntelegi.

Răspuns utilizator avertizat
| purenerve a răspuns:

Dc pui intrebari din astea? nu se apropie nici un baiat de tine? cai aiurea!

| mykkki a răspuns:

Ba da u esti DUSA pai da ce intrebi asa.nici nu te cunoaste nu te-au vazut niciodata si gta. Doamneeeee

| victo a răspuns:

Nu... dc as sta cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se cam repede (raspunsul e nu ), adica na avut niciodata un prieten si acu vrea sa-si faca deoarece toata lumea arelaughing