| anonim_4396 a întrebat:

SAll am o intrebare numa pentru baieti..sa fiti sinceri cum va poate cuceri o fata :X funda

5 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Pai, nu sa fie nici fotomodel nici horror, dar fizic sa imi placa, sa se comporte normal, nu figuri, nu fite, si sa se faca ca o intereseaza ce spun laughing. FUNDA? a da si daca ma saruta din prima, WOW, pot spune ca deja sunt cu ea laughing FUNDA?

| eooAlexandra a răspuns (pentru Fartie):

Stai ca mai vreau raspunsuri si de la alti baieti si mersi la toti pentru sinceritate :X :X

| HoTSaucE a răspuns:

Pai daca iti da o atentie mai speciala si glumeste cu tine e ok zic eu...nu cum mi s-a intamplat saptamana trecuta in tramvai cand erau 3 pitipoance si ma barfeau de se auzea in capatul celalalt al vagonului:alea sunt disperate dupa...intelegi tulaughing
De obicei incearca sa fie naturale, amuzante si se uita intr-un fel aparte!happy

| caracatyta a răspuns:

Dupa gesturi si infatisare ti se urca hormonii la cap si te cucereste pe loc

| StEfyOrOs12999 a răspuns:

Pai depinde cum este baiatu, dar si cum este fata. dar daca vrei sa cuceresti un baiat stai aproape de el, discuta de cei place si sa-l ajuti cand are nevoie happy