| Diuutsuu a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:. Fiti sinceri, la ce vab referiti cand ziceti ca o fata este buna? Pentru cel mai sincer raspuns fundahappy.

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Buna de facut sex cu ea ca sa ti-o spun mai pe romanestehee hee

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu că aş fii băiat, dar răspund şi eu. Se referă la faptul că tipa arată bine, adică are forme.
Succes!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Scuza-mi limbajul, dar, cand cineva zice de o fata ca e BUNA, inseamna ca e buna de pe.u..l.@!

| XVCDG a răspuns:

Ne referim la formele generose de care dispune(sani si fund, de obicei) si ca ar fi i regula pentru un act sexual.