| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baietii de 14, 15, 16 ani: Ce fel de fete preferati si de ce? V-as ruga sa fiti sinceri, nu sa dati numai raspunsuri care "sa dea bine", cum s-ar spune. ( fara mistouri)

22 răspunsuri:
| slyde a răspuns:

Pai inalta. draguta... frumoasa. cu simtul umorului, buna (nu la suflet), siii sa ma iubeasca asa cum sunt! (BLONDA)

| CuteMe a răspuns (pentru slyde):

De ce blonda? bunatatea la suflet nu conteaza?

| Lora1411 a răspuns (pentru CuteMe):

Blonda ca sa poata sa-l iubeasca asa cum erolling on the floor

| CuteMe a răspuns (pentru Lora1411):

laughing

| Niku_NedElcu_1999 a răspuns (pentru CuteMe):

Ba da dar unii se uita doar la aspectul fizic!

| CuteMe a răspuns (pentru Niku_NedElcu_1999):

Si tu nu esti printre ei, nu? Ce dragut...happy

| LovellyAngel a răspuns (pentru Lora1411):

Mi-ai înveselit ziua laughing)))Tare răspuns!

| Lora1411 a răspuns (pentru LovellyAngel):

laughing vroiam sa-ti dau like la raspuns laughing

| Azµre a răspuns:

La 14-15-16 ani nu ai ce să le ceri în afară de a arăta bine și a fi bună la pat.

| CuteMe a răspuns (pentru Azµre):

Ce mult respecti tu fetele...asta sa le cer curvelor ( scuze cuvantul), dragule-partea cu buna la pat!

| Azµre a răspuns (pentru CuteMe):

N-ai înțeles, era un apropo la băieții din ziua de azi, nu e părerea mea, eram ironic cu referire la fete. Eu nu intru în acea categorie!

| CuteMe a răspuns (pentru Azµre):

Mrg...cum spui u

| CuteMe a răspuns:

Da, am inteles asta. Faptul ca te-am intrebat cati ani ai ti s-a parut dubios cumva?

| MakePeaceNotWar a răspuns (pentru CuteMe):

Nu... am inteles eu altfel. 15 ani.

| MakePeaceNotWar a răspuns:

Mie imi place orice fata care ma intelege happy. Singurul lucru fizic care nu imi place este sa fie prea slaba in rest nu cred ca va conta asa mult. Poate si cele mai timide, ma dezgusta o fata cu prea mult tupeu / vulgaritate / fite (generatia)...

| CuteMe a răspuns (pentru MakePeaceNotWar):

O fata in general trebuie sa fie mai finuta. Eu de exemplu cand mai aud vreo prietena de-a mea ca injura imi vine sa o plesnesc. Suna asa de urat din gura unei fete. Cati ani ai? laughing

| StefanVlad a răspuns:

Sincer am 15 ani si iti spun cum ar arata fata perfecta pentru mine:
1. Desteapta
2. Sa aiba cultura generala( sa nu fie Tufa de Venetia cand o intreaba cineva (ex) cand a avut loc unirea principatelor?)
3. Sa fie mai timida(sa nu vorbeasca cu toti depravatii de la colturile starzii)
5. Forme
6. Cea mai importanta: Sa fie deschisa cand vorbeste cu mine.

| OareMeritaSaTraiesti a răspuns:

Sall!
Sa arate bine sa ma inteleaga sa nu aibe fite sa vezi acea privire dulce in ochi ei sa tina la mine si sa aiba un tupeu potrivit.

| pinguinulsalbatic a răspuns:

Mi-ar placea o fata care NU VORBESTE SEC NICIODATA!, n-am nevoie de mai mult.

| CuteMe a răspuns (pentru pinguinulsalbatic):

Comunicarea e estentiala, asta e clar! Nu ai ce discuta cu o persoana care nu este cultivata sau care nu stie sa vorbeasca cum trebuie.

| raluk27 a răspuns (pentru pinguinulsalbatic):

O fata ca iti raspunde sec, nu te place. Punct.

| Hihiii a răspuns (pentru pinguinulsalbatic):

Copilule ce intelegi tu prin a vorbi ''sec''? k deja ma enervezi!