| deeamaria97 a întrebat:

prietenul meu este plecat in strainatate si nu putem vorbi deloc la telefon decat pe facebook, iar el imi spune sa ii trimit mesaje multe pentru ca se bucura mult cand vede ca ma gandesc la el..chiar si ce faci si orice mesaje. dati`mi va rog niste idei ce mesaje as putea sa ii trimit, mesaje simple etc. multumesc frumos, dau funda :* love struck

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Te iubesc/mi-e dor de tine/as vrea sa ne tinem in brate sa dormim impreuna/ hai acasa/ cum iti merge?/ iti lipsesc?/ sper ca esti cuminte laughing

1 răspuns:
| Zero a răspuns:

Doar pe facebook asta nu-i comunicare!
Daca nu ai ce sa-i spui fa-te ca ii povestesti ce ai facut in ziua respectiva!