| Madalina344675 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu niste idei de subiecte de discutie va rog. Nu prea stiu ce sa vorbesc cu prietenul meu ( el are 14 ani) prin mesaje... De obicei eu tot ii trimit mesaje, el nu prea stie ce sa imi scrie de multe ori...
Ce putem vorbi? ( El este prietenos si destul de deschis )
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Il poti intreba ce a facut in ziua aia, si daca iti zice ca a fost cu nu stiu cine tu sa intrebi ce mai face persoana aia. Il poti pune sa iti povesteasca intampla amuzante de cand era el mic sau ce porecle ii punea toata familia. Se gasesc subiecte, trebuie doar vointa.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Despre orice. Despre filme, carti, jocuri. Povestiti ce ati mai facut, ce s-a mai intamplat nou. Sunt o gramada de lucruri despre care puteti sa vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre moarte.