| Alabalaportocalaping a întrebat:

prietenul meu este virgin de fapt a fost.laughing si nu stiu cum sa explic dar pur si simplu nu ma satisface indejuns adica na. el zice ca ii place dar mie nulaughing ce sa fac? cum sa ii zic ca sa nu il suparsad chiar il iubesc si nu vreau sa ne despartim doamne fereste din cauza astasad

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Asa ceva se intampla la inceputul relatiilor sexuale pentru un baiat.deoarece se excita foarte repede, si nu mai are timp sa se gandeasca si la tine. Cu multa atentie, trebuie sa-i dai de inteles, ca ai vrea un pic altfel. E foarte traumatizant pentru un baiat sa i-o spui verde-n fata, poate sa sufere toata viata din cauza unui cuvant spus nelalocul lui. Mai asteapta putin, pana se mai obisnuieste.si ia tu initiativa, dar usor, sa nu creada ca esti o experimentata.

| Floreenofficial a răspuns:

Explica-i ca nu iti place si ca nu e suficient de tandru cu tine. Poate nu aveti parte de preludiu suficient. sad
Bafta! :*

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Intelege. l si tu e la inceputh... daca ai spus ca afost virgin si ca d e curand sau cu tine si. a pierduth virginitatea pai fara sa. i spui pentru ca o sa se simta jignith. incearca sa pui mai mult din partea ta sau ajuta. l fara sa.si dea seama pentru ca o sa se simta JALNIK. si o sa va certati. sau o sa fie si mai rujinos si nu o sa mai te satisfaca nici cat te. a saisfacuth pana acum sad succces Besitoo

| dorutza_9395 a răspuns:

Invata-l tu, cum si tu ai fost invatata!
E normal sa nu te satsfaca daca e la inceput, bate-i apropouri cum ca te uiti al un film porno si da-i si lui linkul si spune-i ca ar putea sa mai invete si el cate cevahee hee.

| Snow a răspuns:

Inceara ca vorbesti cu el sau incearca sa-i spui cam ce ti-ai dori tu. Daca el a fost virgin poate ca e putin mai timid si ii este jena sa incerce sa faca si altceva sau poate ca nu stie si trebuie ajutat. Bafta

| Carmensitarockon a răspuns:

Nu ar trebui sa te desparti de el pentru asta...ar fi o tampenie

| Carmensitarockon a răspuns:

Fii si tu mai slaba la o partida si el isi va da seamawinking

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Sal si eu am avut o iubita si nu imi placea de ea foarte mult si ma tot gandeam ce sa fac cum sa zic sa nu se supere si am stiu ca trebuie sa ii zic frumos.depinde la baieti nu le place sa fie parasiti numa sa paraseasca deci ai grija mai bine eu zici calm nu ca ma despart de tine si gata sau ceva de genu ca m-am gandit si nu stiu ce ca nu prea ne intelegem... si nu uita la baieti nu le zice in fata la tel pe mess oriunde da nu in fata sau ceva de genu si dupa dupa vo luna dupa ce m-am despartit de ea neam reluat relatia pentru ca si-o dat seama cu ce o gresit si nu stiu ce despartete de el da nu fi dura si fi atenta la el cand isi mai schimba accentu si daca iti mai palce un pic de el nu-l lasa sa se impreteneasca cu alta fata no depinde cum ii el bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce ti-ar placea sa iti faca, da-i de inteles prin gesturi...nu are de ce sa se supere, majoritatea baietilor sunt chiar mandri cand reusesc sa faca o fata sa se simta binetongue

| Nycholas a răspuns:

Pai ce ai vrea sa iti faca mai mult la pat.depinde si de marimea penisului luiwinking