| patricia_1970 a întrebat:

happycum pot face sa nu il my iubesc pe prietenul meu? adica mi-a facut nervi mult ca ma iubeste stiu asta dar ii mai place o fata(doar putin)vreau sa-l uit pentru ca nu vreau sa ma umilesc spre exemplu sa-mi zica, ca vrea sa ne despartim si eu sa ii cer sa nustraight facenu vreau asa ceva vreau sa-l uit desi il iubesc mult ce pot face?crying

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Renunti prea usor. Ce are tipa si tu nu ai? Daca nu stii sa iti aperi bunurile ti le fura toti si toate.Nu zic prin violenta, asta e instinctul primar al oamenilor "pumnii mei minte nu are".Nu.Arata-i fata de care s-a indragostithee hee

| pwp a răspuns:

Nu renunta la el, asa din prima!
ce are fata aia mai mult decat tine?
daca il iubesti, lupta pentru el!
Succes! love struck

| WhiteRose a răspuns:

In primul rand sa te desparti de el... am multe prietene care au trecut prin asta si... dupa cateva luni, trece. Mai poti sa te indragostesti de altul, dar, eu tot cred ca " e mai usor sa iti salvezi vechea relatie decat sa incepi una noua" dar se mai zice si ca " mai bine suferi acum putin, decat toata viata( adica pe parcursul relatiei), acum tu decizi, dar gandeste-te bine la ziua de maine cu el( asa cum e acum)sau fara el