| AnneMarie_9433 a întrebat:

probabil ma cunoasteti din cate v-am spus trebuia sa nasc am nascut un baietel pe nume Andrei, dupa sfaturile voastre ma bucur ca nu am facut avort, sunt foarte fericita alaturi de prietenul meu, voi cu va mai simtiti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Buna! Sa fie sanatos,si cred ca ai facut-o o alegere buna sa nu faci avort,creed ca te simti excelent alaturi de micutul Andrei,in sfarsit vad o fata care are un prieten responsabil de fapte.
Cum ne simtim noi acum cred ca suntem fascinati de povestea ta, uite aper sa fii fericita, ma bucur pentru tine si ai grija de Andreiwinking

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe 4 aprilie anuntai ca ti-ai inceput viata sexuala de o luna si tocmai ai aflat ca esti insarcinata. Pe 26 aprilie ai nascut deja?
Sa-ti fie rusine ca minti, cu atat mai mult in ziua de Inviere!

| Georgiana21 a răspuns:

Deci, tu ai pus o intrebare in care spuneai ceva gen ca acum o luna ti-ai inceput viata sexuala ( intrebare postata pe 4 aprilie 2011 ), si ca ai ramas insarcinata.
Pana aici, toate bune.
Intr-o alta intrebare zici ca ai ramas insarcinata acum 9 luni.( 16 aprilie 2011 ).
Apoi domle, hotaraste-te!
Pierdere de timp cu tine.

| Georgiana21 a răspuns:

"Trebuia sa nasc am nascut un baietel pe nume Andrei".
WTF? Scuza-ma ca iti spun, dar imi miroase o idiotenie.

| AndreiC a răspuns:

Probabil copilul e Praslea... El nu doar creste intr-o zi cat altii intr-un an, dar se si dezvolta intrauterin intr-o luna cat altii in 9! Georgiana 21: ai dreptate, ceva e putred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sanatos si sa va bucurati de el, Aceasta fericire pe care o traiesti acum sa existe toata viata in familia ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect sanatosi in nefericirea sau fericirea noastra.Nu ma bucur pentru voi ci ma bucur pentru pronia cereasca adusa vietii.Voi va puteti bucura si singuri de beneficiile existentei.

| kar a răspuns:

Buna AnneMarie.Eu sunt noua prin zonahappy.Am 24 de ani si sunt insarcinata.Ne iubim foarte mult dar nu cred ca sunt pregatita.Tu care ai trecut prin dubiile astea sa faci avort sau nu, imi dai si mie un sfat? MUltumesc.Sa-ti traiasca bebelusul:*.