| Clauu257 a întrebat:

Bună ≈) Problema e că mie îmi place de un băiat de la mine din școală. El are 12 ani, iar eu 13... Îl plac de aproape un an. Până acum nu am vorbit prea mult dar de când s-a mutat pe aceeași stradă cu mine vorbim toată ziua. În fiecare dimineață mergem împreună la școală, iar la școală stam toate pauzele împreună și povestim... De 2 săptămâni tot mergem în parc cu prietenii și ne jucăm adevăr și provocare și a fost provocat să mă pupe pe buze... Acum s-a mai răcit și vorbim mai rar...

Ideea e ca ar trebui să ii spun ceea ce simț sau nu? În dragoste contează înălțimea?
P.S: Ofer fundăwinking

Răspuns Câştigător
| MaybeJustMe a răspuns:

"In dragoste nu conteaza nimic."
Ei bine, nu e chiar asa, depinde de persoanele implicate. Fiecare gandim diferit. Eu unul as zice, de fapt te sfatuiesc sa il tragi de o parte, sa fiti doar voi doi, si sa ii spui. Dar nu ceva gen: "Ba, eu te plac, etc etc."
Fii putin mai etica.

Bafta! ^^

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul s-a plictisit e la varsta la care invata sa zboare din floare in floare

| corbulalbrosu a răspuns:

In dragoste conteaza varsta, chiar daca primele sentimente mai "profunde" apar la pubertate.

| Doub a răspuns:

Cred că în urma sărutului a rămas cu o traumă.
Păcat, e aşa tânăr. sad

| R0R0 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu ii spui. S-ar putea sa nu te placa, ci doar sa te considere buna amica. Faptul ca te-a sarutat l-a facut sa se simta rusinat