| Lorena0189 a întrebat:

Hei happy. Sambata seara vorbeam cu un coleg cu care ma inteleg foarte bine happy. Si a vrut sa jucam adevar si provocare... eu in gluma l-am provocat sa ma sarute, si atunci eu glumeam cand am zis asta si am crezut ca intelege ca eu glumesc. Si din fericire a inceput sa imi sune telefonul si a trebuit sa plec si nu a facut provocarea big grin. Si ieri cand ne-am intalnit in parc a zis ca facem provocareabatting eyelashes. Eu am zis ca nu ca am glumit. dar el a luat-o in serios si a asteptat pana am ramas singuri pe o banca din parc si a facut provocarea. Cand sa plec spre casa a venit cu mine si pe drum cand mergeam tot ma saruta si i-am spus ca ce tot ma saruti atat. a zis ca din reflex laughing. Azi cand ne-am vazut la scoala am vorbit si ne-am inteles ca tot ca s-a intamplat cu o zi in urma sa uitam + ca el are iubita, si ea e cea mai buna prietena a mea sad... si eu de ieri tot ma gandesc la acele saruturi big grin. acum nu stiu ce sa fac. Help puppy dog eyes ( scuzati-mi categoria, dar e cea mai vizionata big grin )

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ooo ce experientalaughing, tot drumul zici, cam dubios tipul a profitat la maxim de șansa luilaughing. Iti place de el sau nu? Daca nu, o sa te mai gandesti vreo 2-3 zile la asta si dupa aia o sa fii indiferenta.happy

| Lorena0189 explică (pentru AtateaConditii):

Nu imi place de el ...suntem doar amici.

| Fiona232 a răspuns:

Pai incearca sa discuti cu el ca sa ajungeti impreuna la un acord si vedeti voi ce se va intampla in continuare!

| LisaZafre a răspuns:

Fiona are dreptate. Discuta cu el.Nu sta si te gandi ca proasta la acele sarutiri. Poate te place tipul, iar daca e asa, vor mai fi si alte saruturi de genul tongue