| andreea8pogner a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie ce sa fac sa anfrunt frica? Eu ma duc maine an spital pentru operatia drilling ovarian si mie asa de frica de injectii si de toate, nu iubesc deloc spitalele ce pot sa fac sa numi prea staie gandul la asta? Multumesc si scuzati cam pus intrebarea aicea

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Stiu si eu ...masturbeazatetongue.Asta pentru ca ai pus intrebarea aci.

| ELD a răspuns:

Gandeste pozitivstraight face in privinta asta nu pot da sfaturi ca de spitale mi`e cel mai teama cand mergi acolo gandeste`te la altcevastraight face sper sa te fi ajutat putinstraight faceCuraj si sa iasa cu succes:*

| pensionar a răspuns:

Nu trebuie sa te scuzi deloc; nimanui nu-i place la spital dar este singurul loc unde te poti trata corespunzator sub supraveghere calificata; frica o poti invinge prin vointa ta de a te face bine; iti tin pumnii, daca asta te ajuta! nimeni nu e singur in asemenea situatii; fi tare si toate problemele se rezolva. sa-mi scrii te rog si dupa... ok? succes!

| CarMen_6610 a răspuns:

Nu stiu gandeste-te ca o sa treaca si apoi o sa fi bine nu te gandi negativ mereu trebuie sa vezi partea plina a paharului gandeste-te ca asta nu o sa dureze mult si cand o sa treaca o sa te simti mai bine baftahappy

| amaadina a răspuns:

Pai... iti poti spune: "Nu sunt nici prima, nici ultima"... sau "Las' ca trece si asta" big grin
Sau inchizi ochii, si cantzi ceva, in mintea ta, sau te uiti la ceva, ca sa nu fi concentrata asupra injectiei... Sa uiti de tot ce se intampla in jurul tau.winking

Sper ca te'am ajutat happy