| αℓ3χυтѕѕα a întrebat:

Am si eu o intrebarestraight face Imi puteti spune daca vitaminele B injectabile dor...crying mi-e fff frica de injectii si mama mea ma pune sa le fac neaparat. Va rooog sa imi spuneticrying Daca ati facut si voi aceste injectii si cum a fost.

Răspuns Câştigător
| LolaKiss a răspuns:

Doare foarte putin intepatura, dar inteleg si ca iti este frzice de injectii. Este pentru binele tau. Mai bine accepti sa le faci. Bunica mea a facut si a spus ca sunt doar niste intepaturi. Sunt foarte bune si daca ai ocazia sa le faci, fa-le. Funda?

| αℓ3χυтѕѕα explică (pentru LolaKiss):

Mersiiii mult:* dar tot mi-e frica laughing

1 răspuns: